Archiwum

6. Międzynarodowy Kongres Morski​

6. Międzynarodowy Kongres Morski odbył się w dniach 15-16 czerwca 2018 r. w Szczecinie. W 20 debatach i dyskusjach panelowych uczestniczyli menedżerowie z branży morskiej, naukowcy, przedstawiciele ministerstw: Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej oraz Inwestycji i Rozwoju Ministerstwo Infrastruktury. Współgospodarzem wydarzenia był Marek Gróbarczyk, Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, który wygłosił wystąpienie inauguracyjne.

O 6. Kongresie

List intencyjny

Ważnym wydarzeniem relacjonowanym przez media było uroczyste podpisanie Listu intencyjnego dotyczącego zakresu i formy przekazania nadzoru nad Stocznią Szczecińską i Stocznią Remontową „Gryfia” resortowi gospodarki morskiej. List podpisali 15 czerwca Paweł Kolczyński, prezes Funduszu Rozwoju Spółek oraz Leszek Milczarek, p.o. prezesa MS Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych.

Światowe dni morza

6. Międzynarodowy Kongres Morski towarzyszył obchodom Światowych Dni Morza organizowanych przez Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej i International Maritime Organization.

Galeria

Sprawdź Galerię 6. Kongresu Morskiego